Współczesny rynek pęka w szwach od nowoczesnych produktów, które mają zagwarantować zdrowie, a także długie życie.  Każdy z nich przede wszystkim gwarantuje skuteczność, ale nie każdy deklaruje prawdę.  Jak zatem przebić się przez gąszcz informacji i znaleźć ofertę, która rzeczywiście będzie odpowiadać naszym potrzebom?

Oczyszczanie wody

Rynek oferuje wszelkiego rodzaju jonizatory, a także chwali się proszkami, które mają wlewać do się do wody oraz sprzętem, który nadaje  jej odpowiednich parametrów.   Woda jest bardzo zanieczyszczona.  Aby w ogóle w jakikolwiek sposób nadawała się do picia musi być koniecznie i odpowiednio oczyszczona ze wszystkich bakterii i drobnoustrojów, metali ciężkich, gruntu oraz chemii prze filtr do wody. Nie daj się za tym nabrać na 100%, ponieważ żaden filtr do wody nie oczyścić wody dosłownie wszystkiego.

Strukturyzowanie wody

Wielu ludzi oczyszcza wodę jonizując ją, ale zapomina o czymś absolutnie najważniejszym.   Najbardziej kluczowy element wody to jej doskonale ułożona struktura.  Strukturalność wody to nic innego jak ułożenie cząsteczek w sposób heksagonalny, który bezpośrednio wchłania się do każdej nawet najmniejszej komórki twojego ciała.  Może tego dokonać odpowiedni filtr do wody. Woda strukturalna to żywa woda, czyli najlepsza dla twojego organizmu.